انواع سیر و موسیر
خانه / سیر / قیمت سیر تازه با برگ با بهترین کیفیت

قیمت سیر تازه با برگ با بهترین کیفیت

قیمت سیر تازه با برگ از شروع ان تا اواخر برداشت ان قیمت های متفاوتی دارد. دوستانی که قصد تهیه سیر با برگ را دارند می توانند موقع خرید قیمت را از مجموعه ما استعلام کنند و به روز و با قیمت های مناسب خریداری کنند.

قیمت سیر تازه

سیر بابرگ چیست؟

در ابتدا به بیان این بپردازیم که به چه سیری سیر با برگ می گویند. سیر تازه موقع برداشت ان را به صورت کامل از زمین برداشت می کنند این حالت که برگ های سیر نیز به همراه سیر است را سیر با برگ می گویند.

قیمت سیر تازه

سیر تازه

سیر تازه در کشورمان از اوایل فروردین برداشت ان شروع می شود. برداشت سیر تازه در چند شهر کشورمان با فاصله زمانی برداشت می شود. برداشت با فاصله زمانی باعث می شود که قیمت سیر هر ساله ثبات خوبی داشته باشد.

قیمت سیر تازه

شهر های تولید کننده سیر تازه

شهر های زیادی به کشت سیر مشغول هستند تعداد بیشتری از ان ها سیر خشک تولید می کنند. و تعدادی از ان ها نیز به کشت سیر تازه میپردازند که عبارتند از:

  • کرمان
  • اردبیل
  • اذربایجان شرقی
  • خوزستان
  • مازندران
  • و …

قیمت سیر تازه

قیمت سیر تازه

قیمت سیر تازه برای بازار داخلی و صادراتی متفاوت است. سیر به صورت تازه در شهر های متفاوت است. سیر دارای دو قیمت متفوت است:

  1. قیمت سیر تازه با برگ
  2. قیمت سیر تازه بدون برگ و سورت شده

سیر تازه با بهترین کیفیت

سیر تازه دارای کیفیت های متفاوتی است. سیر هر مقدار که درشت تر باشد و پوستی کامل تر برای پوشش ان داشته باشد دارای کیفیتی مناسب تر است. سیر در کیفیت های مختلف برای بازار داخلی و صادراتی در مجموعه سودا سه پیاز موجود است.

قیمت سیر تازه

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیر صادراتی

فروشگاه فروش آنلاین سیر مرغوب و درجه یک

پیشرفت تکنولوژی موجب شده است که جنبه های مختلفی از زندگی انسانی راحت تر شود. یکی از این جنبه ها تجارت و خرید و فروش محصولات مختلف است. امروزه فروشگاه های اینترن

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران