انواع سیر و موسیر
خانه / سیر صادراتی / صادرات سیر تازه و خشک به قطر

صادرات سیر تازه و خشک به قطر

صادرات سیر به قطر به صورت خشک و تازه انجام می شود. کشور قطر نیز مانند دیگر کشور های عربی تمایل چندانی به کشت سیر ندارند و نیاز خود را از دیگر کشور های تامین کننده خریداری می کنند. صادرات انواع سیر با کیفیت مناسب در این مجموعه امکان پذیر است.

صادرات سیر به قطر

کشور قطر

کشور قطر کشوری در جنوب غربی قاره اسیا است. این کشور دادارای ذخایر گسترده گاز طبیعی است. همین امر باعث شده که قطر از ثروتمندترین کشور های جهان معرفی شود. کشور قطر مرز مشترک زمینی با کشور عربستان و مرز ابی با کشور های ایران, کویت, بحرین, و امارات را دارد.

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر به قطر به دو شکل زیر در این مجموعه قابل انجام است:

 1. سیر تازه
 2. سیر خشک

صادرات سیر به قطر در بهترین کیفیت و بسته بندی انجام میشود. این کشور به دلیل اینکه کشوری ثروتمند است محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت خریداری می کنند.

صادرات سیر به قطر

کشور های خریدار سیر ایران

کشور های خریدار سیر ایران عبارتند از:

 • روسیه
 • قطر
 • ترکیه
 • کویت
 • عراق
 • گرجستان
 • عمان
 • قزاقستان
 • ترکمنستان
 • و …

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر تازه

صادرات سیر تازه بیشترین مصرف را در این کشور دارد. سیر تازه بعد از برداشت به کارگاه می اید و در انجا بعد از سورت از نظر اندازه, رنگ و کیفیت بسته بندی شده و در ماشین های حمل بارگیری می شود. سیر تازه ایران به کشور های مختلف در جهان ارسال می شود.

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر خشک به قطر

صادرات سیر خشک در کشور از اوایل پاییز شروع شده و تا فروردین ماه ادامه دارد. سیر خشک ایران نیز از بهترین نوع سیر است. سیر خشک را نیز برای صادرات در اندازه ها و کیفیت های مناسب سورت و بسته بندی می کنیم.

صادرات سیر به قطر

سیر سفید ایران

سیر سفید ایران از جمله سیر های با خواص پزشکی است که در دنیا کمی ناشناخته شده است. سیر سفید ایران را معمولا با نام سیر همدان می شناسند, سیر سفید را می توانید برای خرید و صادرات از فصل پاییز و زمستان خریداری کنید. سیر های سفید سیر های نوع خشک هستند که به دلیل نگهداری ان ها را خشک می کنند که هم برای حمل و ماندگاری مناسب باشند.

صادرات سیر به قطر

سیر قرمز ایران

سیر قرمز نیز بر خلاف سیر سفید در فصل بهار و تابستان برداشت و فروش ان ها انجام می گیرد و به صورت کاملا تازه به فروش میرسند. سیر های قرمز ایران برای صادرات به کشور های روسیه و ترکیه بیشترین حجم را دارند, این کشور ها سیر قرمز را به صورت سورت شده و با بهترین بسته بدی ها از ایران خریداری می کنند. سیر قرمز ایران از بهترین و با کیفیت ترین نمونه ها است.

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر به روسیه

همواره تاجران و افراد مختلف در پی این هستند که محصول سیر را به کشور روسیه صادر نمایند و این دغدغه ها از اینجا نشات می گیرد که بیشترین مقدار صادرات سیر ایران برای این کشور است به همین علت همه در پی صادرات این محصول هستند. صادرات سیر به روسیه از اواخر فروردین شروع می شود و تا بهمن ماه ادامه دارد.

صادرات سیر به قطر

مجموعه سورت سیر ایران

سورت سیر در کجا انجام می شود؟ همانطور که میدانید سیر برای صادرات باید در مشخصات مشخص به صورت سورت در اید و این کار مستلزم یک مجموعه برای سورت سیر است. سیر تازه بعد از برداشت به مجموعه سورت سودا سه پیاز می اید و در انجا عملیات ساقه زنی و تمیز کردن و بسته بندی و پالت بندی سیر انجام می شود.

صادرات سیر به قطر

منبع: igarlic.ir

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیر صادراتی

فروش سیر صادراتی با کالیبر صادراتی

صادرات سیر یکی از تجارت های پر رونق در ایران می باشد. انواع سیر های …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران