انواع سیر و موسیر
خانه / سیر صادراتی / خرید سیر تازه صادراتی | بزرگترین تولیدکننده سیر | صادرات سیر

خرید سیر تازه صادراتی | بزرگترین تولیدکننده سیر | صادرات سیر

خرید سیر تازه صادراتی از بزرگترین تولیدکننده سیر برای صادرات به کشور های اروپایی سالانه در مجموعه سودا سه پیاز در حال اجرا است. سیر تازه با بهترین بسته بندی ها و سورت شده ر اساس سایز سیر با قیمت به روز شده قابل ارائه به خریداران این محصول در سال ۹۹ است.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر تازه ۹۹

قیمت سیر تازه ۹۸ به صورت با برگ و به اصطلاح فله ای و همچنین به صورت سورت شده و صادراتی در این مجموعه قابل استعلام است. خریداران سیر تازه به صورت عمده از هر دو مدل با برگ و صادراتی می توانند در هر ساعت و روز با ارتباط با کارشناسان فروش ما قیمت را جویا شوند و سفارش خود را ثبت نمایند.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر صادراتی با توجه به چند پارامتر مشخص می شود که بسیار مهم هستند از جمله این پارامتر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمونه سیر
  • کیفیت سیر
  • سایز سیر
  • سورت سیر
  • بسته بندی سیر
  • کشور هدف
  • و …

این موارد از مهمترین موارد برای سفارش سیر و همچنین برای اماده کردن یک سیر برای صادرات است که مستلزم این است که برای خرید مشخصات سیری را که می خواهید اعلام کنید تا بتوانید خرید خود را انجام دهید.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر ۹۸

قیمت سیر ۹۸ بسیار برای خریداران و همچنین کشاورزان این محصول مناسب بود چراکه از سال های قبل نیاز به سیر در بین کشور ها بیشتر شده بود و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. قیمت سیر در شروع با پایین ترین حالت انجام گرفت و به مرور با سفارش های مختلف از کشور های متفاوت باعث بهتر شدن قیمت ان شد.

سیر تازه صادراتی

افزایش قیمت سیر

ایا افزایش قیمت سیر مناسب است؟ افزایش قیمت در صادرات تاثیر دارد؟
مسلما این یک امر طبیعی در کشور ما ایران است که با زیاد شدن تقاضا ها قیمت ها کمی افزایش پیدا می کنند ولی باید این افزایش قیمت ها کمی معقول باشد که بتوان ان را با محاسبه حمل و نقل و دیگر مسائل گمرکی در بازار های جهانی به فروش رساند. اگر افزایش قیمت سیر به گونه ای باشد که از کشور های خریدر قیمت ان بالاتر باشد عمده ان به طبع از کشور ما خرید نمی کنند و از دیگر کشور های تولید کننده این محصول خریداری می کنند.

سیر تازه صادراتی

قیمت بروز سیر

قیمت به روز سیر با توجه به نوع سیر و فصل برداشت ان را از کجا مطلع شویم؟
مجموعه سودا سه پیاز تنها مجموعه فعال در حوزه سیر است که به صورت تخصصی فعالیت می کند و در طول سال محصول موجود دارد و به راحتی می توانید با یک تماس قیمت سیر مورد نیاز خودتان را استعلام نمایید.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر خشک ۹۸

قیمت سیر خشک ۹۸ بسیار قابل قبول بود و هم برای فروشنده و هم خریدار در بهترین رنج قرار داشت و مقدار قابل ملاحضه ای سیر به کشور های مختلف مانند ترکیه, روسیه, هند, امارات و … ارسال شد که جای امید واری دارد با شناخت بهتر سیر ایران بتوان این موارد را بیشتر از پیش انجام داد. قیمت سیر خشک در سال ۹۸ بسته به سورت و سایز سیر متفاوت بود که برای جلب نظر کشور های مختلف جهان نیاز به ارسال سیر با بهترین کیفیت و فرم موجود است که امیدواریم که دیگر صادرکنندگان نیز این مسئله را رعایت کنند و کیفیت را فدای قیمت نکنند.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر امروز در بازار

به دلیل اینکه عمده سیر تولید شده در کشور در بازار های داخلی و برای فروش در کشور استفاده می شود نیاز به دانستن قیمت بازار و عرضه سیر در بازار نکته مناسبی است که بتوان سیر را با قیمت مناسب و کشش ان بازار ارائه داد. سیر معمولا به صورت عمده در میدان های تره بار عرضه می گردد که این ارسال به تره بار ها در مجموعه ما نیز انجام می گیرد.

سیر تازه صادراتی

قیمت سیر همدان ۹۸

قیمت سیر همدان در سال ۹۸ با توجه به اینکه این سیر جزو با کیفیت ترین سیر های خشک سفید است چگونه بود؟
سیر خشک همدان با توجه به کیفیتی که دارد از دیگر نمونه های سیر سفید که در شهر های اطراف ان کشت میشود مانند کرمانشاه و لرستان دارای عطر و ظاهر بهتری است و بسیاری از خریداران تاکید دارند که سیر فقط برای این استان باشد.

سیر تازه صادراتی

خرید سیر تازه صادراتی

خرید سیر تازه صادراتی با بهترین فرم و بسته بندی با سایز بندی و سورت دستی در این مجموعه در حال انجام است و سیر بعد از بسته بندی پالت بندی می شوند و در کانتینر های یخچالی به مقصد روسیه و ترکیه و دیگر کشور ها ارسال می شوند. برای خرید سیر تازه صادراتی در نظر داشته باشید که اطلاعات و سفارش را به صورت مشخص اعلام کنید و طبق ان سیر را تحویل بگیرید و به راحتی ان را ارسال نمایید.

سیر تازه صادراتی

بسته بندی سیر صادراتی

بسته بندی سیر صادراتی به شکل های مختلف انجام می گیرد که متداول ترین ان ها بسته بندی های سبدی و توری است. سیر صادراتی در دو نمونه خشک و تازه با توجه به حجمی که می گیرند بسیار متفاوت است.

سیر تازه صادراتی

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیر صادراتی

فروش سیر صادراتی با کالیبر صادراتی

صادرات سیر یکی از تجارت های پر رونق در ایران می باشد. انواع سیر های …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران