انواع سیر و موسیر
خانه / موسیر / لیست قیمت روز موسیر مرغوب در بازار

لیست قیمت روز موسیر مرغوب در بازار

موسیر از خانواده سیرها و پیاز ها به شمار می رود که نسبت به آنها تندی کمتری دارد و بسیار در ترشی ها و دوغ و ماست و انواع لبنیات و همچنین به عنوان طعم دهنده غذاها و… استفاده می شود که در طعم آن ها بسیار تاثیر گزار است و طعم دلپذیری به آن ها می دهد.

موسیر هارا به شکل های مختلفی در بازار به فروش می رسانند که قیمت های آن ها را باهم متفاوت کرده است و برای اطلاع از لیست قیمت روز موسیر مرغوب در بازار می توان از اینترنت استفاده کرد و به سایت ها و فروشگاه های موجود در آن مراجعه کرد و کمک گرفت.

موسیر ها اغلب به صورت وحشی تولید می شدند که به آن “سیر کوهی” هم می گفتند اما اخیرا روش کاشت آن را پیدا کرده اند و آن ها را می توان در دو فصل بهار و پاییز که بهترین زمان کاشت به شمار می رود و بازدهی بهتری دارند، توسط بذر آن که اغلب پیازچه موسیر است بکارید.

لیست قیمت روز موسیر مرغوب در بازار

مرکز خرید موسیر تازه و خشک

مرکز خرید موسیر تازه و خشکموسیر هایی که در بازار به فروش می رسد انواع مختلفی دارند که یا به صورت کاشته شده به دست می آیند و یا به صورت خود رو در مناطق کوهستانی رشد کرده اند.

بعضی از آن ها را از از زمین ها برداشت کرده و به صورت تازه و خیس به مردم فروخته که می توان از آن ها خریداری کرده و در خانه خودتان خشک کنید تا بتوانید مدت زیادی آن ها را داشته باشید و استفاده کنید.

اما موسیر ها را به صورت ورقه های خشک شده نیز تبدیل می کنند که در این نوع ماندگاری بالایی دارد و برای استفاده در غذا و ترشی و… کاربرد دارد.

مرکز خرید موسیر تازه و خشک در کشور بسیار محدود است چون قیمت نسبتا بالایی دارد ‌و به همین دلیل تولید آن کم است.

اما موسیر همدان یکی از مرغوب ترین نوع آن است که باعث شده این شهر یکی از مهمترین مراکز خرید موسیر تازه و خشک در کشور باشد.

همچنین این شهر در کاشت پیاز و سیر باکیفیت نیز بسیار موفق بوده و پیاز همدان جزو پرفروش ترین پیاز در ایران محسوب می شود.

وجود دستگاه کاشت سیر در همدان باعث شده که درآمد سیر در هکتار برای آن ها بسیار زیاد شده باشد و سود آوری عالی برای تولیدکنندگان آن داشته باشد.

قیمت بذر موسیر در بازار کمی بالاست اما حتی افراد در بعضی شهرها میتوانند به صورت گلخانه ای سیر بکارند که درامد کاشت سیر در گلخانه هم بسیار می توانند مناسب باشد و سود خوبی برای آن ها داشته باشد.

صادرات موسیر خشک به عراق و امارات

صادرات موسیر خشک به عراق و اماراتموسیر ایران تفاوتی که با نمونه های مشابه آن دارد طعم و عطر بی نظیر و فوق العاده آن است که آن را در جهان ممتاز و معروف کرده است و باعث افزایش طرفداران آن در خارج از کشور شده است.

موسیر ها کاربرد زیادی به عنوان طعم دهنده و چاشنی محصولات غذایی و همچنین خواص پزشکی دارند که بسیار استفاده از آن توصیه می شود.

موسیر ها هم به صورت تازه و هم خشک شده لایه ای و پودر موسیر به بازار فرستاده می شود که نوع خشک آن برای صادرات بسیار مناسب است و کشور های همسایه مانند عراق و امارات و… مشتری های ثابت موسیر ایران هستند که بخشی از تولیدات ما به آنجا فرستاده می شود.

فروش موسیر تازه برداشت شده

فروش موسیر تازه برداشت شده	قسمتی از موسیر های کاشته شده را به صورت تازه می فروشند که طبیعتا قیمت هر کیلو موسیر تازه بسیارمناسب تر از نوع خشک شده آن است و اگر نحوه خشک کردن صحیح آن هارا بلد باشید، خرید موسیر تازه برداشت شده بسیار به صرفه تر است.

قیمت موسیر در کشور به این دلیل بالا است که  قیمت پیازچه موسیر هم نسبت به انواع بذر ها قیمت بالاتری دارد و به همین دلیل ارزش آن را بالا برده است.

عرضه انواع موسیر درجه یک در کشور

عرضه انواع موسیر درجه یک در کشورعرضه انواع موسیر درجه یک در کشور ما به خوبی انجام می گیرد و تولید کنندگان آن با یادگرفتن شیوه های تولید و کاشت جدید، موسیر های مرغوب و باکیفیتی را در اختیار مردم میگذارند و به بازار عرضه می کنند.

مرغوب بودن موسیر های داخلی باعث شده علاوه بر بازار داخلی، بازارهای خارجی هم به تامین موسیر از کشور ما تمایل نشان دهند و تولیدکنندگان ما بخشی از بازار کشور هایی مثل عراق، امارت، روسیه، ترکیه، لبنان و … را نیز در اختیار بگیرند.

قیمت موسیر صادراتی عمده

قیمت موسیر صادراتی عمدههمانطور که می دانید همه تولیدکنندگان برای مشتری هایی که قصد خرید عمده دارند، تخفیف هایی در نظر می گیرند و همیشه خرید عمده با قیمت های پایین تری همراه بوده است.

تولیدکنندگان برای جلب رضایت مشتری و همینطور جذب بیشتر آن ها به خریدهای بعدی، قیمت موسیر صادراتی عمده را بسیار ارزانتر در نظر می گیرند که این کار باعث شده مشتری های ما در خارج از کشور افزایش پیدا کند و با این کار تولید کنندگان موفق شده اند سطح صادرات موسیر را گسترش دهند.

خرید اینترنتی انواع موسیر خشک به صورت عمده

خرید اینترنتی انواع موسیر خشک به صورت عمدهتولید کنندگان موسیر برای گسترس فروش محصولات خود در همه شهرهای اقدام به فروش آن ها به صورت غیر حضوری و غیرمستقیم کرده اند که این کار خرید و فروش را برای دو طرف تسهیل کرده است.

به همین منظور سایت های اینترنتی فروش ساخته اند و با قرار دادن انواع موسیرهای خود در آن و ارائه قیمت های تولیدی و مناسب به عرضه غیرمستقیم محصولات خود می پردازند.

خرید اینترنتی انواع موسیر خشک به صورت عمده بسیار به صرفه تر است، چون نیاز به صرف وقت و هزینه های اضافی ندارد و به راحتی می توان بهترین خرید را انجام داد.

همچنین فروشگاه های آنلاینی نیز وجود دارد که تولید کنندگان موسیر می توانند با قراردادن محصولات خود درآن فروش بیشتری را داشته باشند.

وجود این روش های فروش بسیار در ثبات قیمت ها تاثیر داشته و باعث شده محصولات با قیمت های مناسب تری به دست مصرف کننده ها برسند و از واسطه ها و قیمت های کاذب آن ها جلوگیری شود.

فروشگاه موسیر افتابی خشک شده

فروشگاه موسیر افتابی خشک شده	روش های خشک کردن موسیر توسط تولید کنندگان آن  زیاد است که روش خشک کردن زیر نور آفتاب راحت تر و بدون هزینه است و برای همین بیشتر به کاربرده می شود.

موسیر آفتابی خشک شده بیشتر مورد تقاضای مردم است و نگهداری از آن راحت تر است و ماندگاری بالاتری هم دارد، برای همین فروشگاه های زیادی در اینترنت ایجاد شده که به فروش موسیر آفتابی خشک شده و انواع دیگر آن می پردازند و کار خرید را برای مردم آسان کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین موسیر به صورت عمده در ایران

موسیر دارای خواص بسیار زیادی برای بدن می باشد. این گیاه به صورت وحشی و خودرو در اغلب مناطق کشور نظیر همدان، کوهرنگ، سپیدان، اصفهان، یاسوج و ... رشد می کند. فروش

پاسخی بگذارید

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران