انواع سیر و موسیر
خانه / موسیر / فروش موسیر تازه برداشت شده

فروش موسیر تازه برداشت شده

فروش موسیر تازه برداشت شده به صورت عمده به چه صورتی است؟ موسیر تازه را به صورت عمده نیاز دارید؟ موسیر ( Muscari comosum ) یکی از قدیمی ترین چاشنی ها و دارو های گیاهی است که قدمت ان به بیش از هزاران سال می رسد. از این گیاه در زمان های بسیار قدیم به عنوان غذا و چاشنی استفاده قرار می دادند. امروزه نیز به عنوان چاشنی و ترشی در بسیاری از مواد غذایی استفاده می شود. برای تهیه این گیاه با ارزش می توانید با ما همراه باشید.

سیر بهتر است یا موسیر

سیر خاصیت فراوانی دارد ولی اثرات سیر کوهی بسیار قوی تر از سیر باغی یا کشت شده است. سیر کوهی همان موسیر است که در مقایسه با سیر های کشت شده بوی کمتر و فواید بیشتری دارد. همانطور که می دانید سیر مناطق کویری با اب و هوای گرم و خشک همچون همدان و هرمزگان بوی بیشتر و تیز تری دارند. اما سیر نواحی شمالی به دلیل رطوبت هوا در انجا تندی کمتری دارد. اما برای اینکه از منافع و خواص سیر بتوانیم استفاده کنیم و بوی ان کمتر باشد می توانیم از موسیر تازه یا موسیر خشک استفاده کنیم.موسیر کلیه خواص سیر را در میزان بیشتر حتی دارا است.

تجارت سیر

موسیر تازه

موسیر در ابتدای کار به صورت تازه برداشت می شود, و به موسیر خشک و پودر موسیر تبدیل می شود. موسیر تازه امروزه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که چند نمونه از ان را می توان نام برد.

  • استفاده از موسیر تازه به عنوان ترشی
  • استفاده از موسیر تازه در لبنیات
  • استفاده از موسیر به عنوان چاشنی
  • استفاده از موسیر در طب سنتی و پزشکی
  • و …

فروش موسیر تازه

انواع موسیر تازه و خشک در این مجموعه خرید و فروش می شود.

برای تهیه ان می توانید با مجموعه ارتباط بگیرید.

منبع: موسیر ایران

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت روز موسیر مرغوب در بازار

موسیر از خانواده سیرها و پیاز ها به شمار می رود که نسبت به آنها تندی کمتری دارد و بسیار در ترشی ها و دوغ و ماست و انواع لبنیات و همچنین به عنوان طعم دهنده غذاها

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران