انواع سیر و موسیر
خانه / سیر صادراتی / فروش سیر تازه صادراتی | عمده فروشی سیر قرمز صادراتی

فروش سیر تازه صادراتی | عمده فروشی سیر قرمز صادراتی

فروش سیر تازه صادراتی به صورت عمده فروشی در مجموعه سودا سه پیاز انجام می گیرد. سیرها به دلیل دشواری برای تولید و صادرات در سال های اخیر، ان ها را در سطح کمتری کشت می کنند. سیر را می توان از سیر بذر شروع کرد و ان را پرورش داد. با استفاده از دانه ها ، به تدریج مجموعه ها را انتخاب می کنید ، و می توانید مجموعه هایی متناسب با محلی شما انتخاب کنید. (در شمال ، پیازهای بلند را در فصل بهار بکارید ؛ در جنوب ، پیازهای کوتاه فصل ، که در پاییز کاشته می شوند ، ایده آل هستند.) سیرها برای هر چند هفته حدود ۱ اینچ آب احتیاج دارند ، بنابراین اگر آب و هوا خشک است ، شما مجبورید آب ذخیره کنید و در مواقع لزوم ابیاری انجام دهید.

فروش سیر تازه صادراتی

مرکز فروش سیر صادراتی

مجموعه سودا سه پیاز با شناخت بازار های مختلف در کشور های مختلف و همچنین به پشتوانه تجربه چندین ساله در صادرات سیر این امکان را برای شما فراهم کرده تا بهترین سیر ها را با قیمت مناسب تهیه کرده و برای صادرات استفاده نمود. سیر ها به دو شکل تازه و خشک برای صادرات مورد استفاده قار می گیرند.

فروش سیر تازه

سیر صادراتی قرمز چگونه است؟

سیر در کشور ایران به دو رنگ سفید و قرمز وجود دارد که عمده سیر قرمز به صورت تازه صادر می شود و ایت نمونه سیر در شش ماهه اول سال وجود دارند و می توان از ان ها بهره برد و از طرفی سیر های سفید نیز عمده صادرات ان به شکل خشک است و در شش ماهه دوم سال اقدام به خرید و فروش ان می شود.

فروش سیر تازه

چگونه سیر را برای صادرات تهیه کنیم؟

سیر صادراتی همانطور که می دانید با سیر های بازار داخلی متفاوت است و برای صادرات سیر باید یک سری موارد را رعایت نمود تا سیر با سلامت به مقصد برسد. سیر های تازه صادراتی باید بعد از برداشت ان ها را لایه برداری نمود و با ساقه برش داده و با بهتری شکل در سبد های مشخص شده ۵ الی ۷ کیلویی بسته بندی نمود. سیر ها برای جابه جایی برای مسافت های طولانی چند روزه باید در ماشین های یخچالی قرار گیرند تا مشکلی برای محصول به وجود نیاید و به خوبی محصول به مقصد برسد.

فروش سیر تازه

قیمت سیر خشک همدان

استان همدان از بزرگترین تولیدکنندگان سیر و سیب زمینی در کشور است که سالانه به شهر های کشور و همچنین کشور های مختلف ارسال محصول انجام می دهد. سیر خشک همدان از بهترین نمونه های سیر در کشور و حتی جهان است که سیر تولید شده ان از بهترین و پر خاصیت ترین نمونه ها است. قیمت سیر خشک همدان با توجه به اینکه در سال های اخیر کمی بهتر شده است ولی هنوز جای کار دارد و برای شناخت ان سال های طولانی نیاز است.

فروش سیر تازه

بهترین سیر برای صادرات

بهترین سیر ها برای صادرات کدام هستند؟
کشور های اروپایی بزرگترین خریداران سیر از ایران هستند و از سلیقه ان ها می توان به بهترین نمونه سیر ها اشاره نمود. گذشته از اینکه سیر خشک مد نظر است یا سیر تازه باید بگوییم سیری که دارای مشخصات زیر است برای صادرات بهتری گزینه است:

سیری که از لحاظ اداره بهداشت سالم باشد

درشت باشد

شکل ظاهری مناسبی داشته باشد

مناسب سورت شود

در بسته بندی متناسب قرار گیرد

به خوبی و با رعایت نکات حمل شود

این چنین سیری را می توان برای صادرات انتخاب نمود و برای کشور های خواهان صادر نمود.

فروش سیر تازه

اندازه استاندارد و خوب پیاز برای سیر

سیر ها برای صادرات چه اندازه هایی باید داشته باشند؟
به دلیل اینکه کشور های مختلف متناسب با نیاز بازار خود و همچنین سطح درامدی خود خرید می کنند نمی توان یک شاخص مشخص برای صادرات مشخص نمود چون سفارش ها متفاوت است ولی به طور کلی می توان گفت سایز متوسط و درشت بهترین سایز ها برای صادرات سیر است.

فروش سیر تازه

خرید عمده سیر صادراتی

متخصصان گیاهان جنوبی و جنوب غربی در مناطق زمستانی معتبر می توانند بذر سیر روزانه مختصر را در فصل پاییز برای جمع آوری بهار همراه بکارند و یا پیوندهای کوتاه روز را در پیش از بهار تا اواخر زمستان تنظیم کنند. در بهار ، متخصصان گیاهان در همه سرزمینها می توانند سیرهای بذر را در هنگام کار با خاک در بهار هماهنگ کنند. بذرها را در اوایل ۸-۱۰ هفته قبل از تاریخ یخهای بهاری قبلی در مجاورت عمومی خود شروع کنید. یک ماه قبل از آخرین تاریخ یخ ، پیوندهای منسجم یا پیوندهای به دست آمده را تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که پیوندها به اندازه یک مداد پهن تر هستند تا احتمال ابتلا به منجنیق یا رفتن به بذر بذر را کاهش دهند. به همین ترتیب سیرها را می توان از مجموعه ها یا سیرهای کوچکی شروع کرد که در اواخر زمستان تنظیم می شوند.

فروش سیر تازه

قیمت عمده فروشی سیرهای تازه قرمز در ایران

قیمت عمده فروشی سیر های تازه قرمز در دو مدل با برگ و بدون برگ را می توانید در شش ماهه اول سال از ما استعلام کنید و با هر کیفیتی که نیاز داشتید خریداری کنید. سیر های تازه معمولا به صورت قرمز هستند و برای کشور ترکیه و صادرات به روسیه بسیار کاربردی هستند. سیر های قرمز را باید بعد از برداشت ان ها را بسته بندی نمود چون بسیار حساس هستند و می توان ان ها را در زمان مناسب بسته بندی و ارسال نمود.

فروش سیر تازه

شرکت های صادر کننده سبزیجات تازه در آسیا

برای ارسال سبزیجات تازه ، استفاده مفید از برنامه های کرایه بر درک نیازهای مشتری مداری متمرکز است. لازم به ذکر است که سازمانهای کرایه حمل و نقل باید همزمان از انتقال بهترین موارد و امور اداری ، از خواسته های مشتری فراتر روند. برای بهترین پیشرفت ، به سیرهایی که به خوبی تخلیه شده و در عین حال رطوبت محصور ، رسیده ، نزدیک بدون پارتیشن در pH باشد ، بدهید و با ماده طبیعی زیادی اصلاح کنید.

فروش سیر تازه

قیمت عمده فروشی سیر برای خریداران

قیمت عمده فروشی سیر برای خریداران بسیار مناسب تر است تا کسانی که بخواهند ان را به صورت جزئی خریداری کنند. مجموعه سودا سه یک فروشنده عمده سیر است که ان را به صورت فله ای و بسته بندی شده در خدمت شما خریداران قرار می دهد.

فروش سیر تازه
امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیر صادراتی

فروش سیر صادراتی با کالیبر صادراتی

صادرات سیر یکی از تجارت های پر رونق در ایران می باشد. انواع سیر های …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران